BREAKING: Biopic Sublime i nowa muzyka zapowiedziane na Bong Mansion Live Stream

Bong Mansion - Podczas streamu na żywo z Bong Mansion - studia Puff Digital w Hamilton, Ontario - Mama Troy (AKA Troy Nowell), żona Bradleya Nowella z Sublime i spadkobierczyni imperium Sublime, zaskoczyła gospodarzy Ben Rispin (Puff Digital's Into The Weeds Podcast), muzyka Jake Reimer (Press X To Get High) i widzów aktualizacją na żywo. Mama Troy, która obecnie pracuje nad projektami Sublime na Jamajce, ogłosiła, że jej zespół pracuje nad nowym biopicem opartym na spuściźnie zespołu, a także nad nowym albumem z remiksami. Jej "ekipa" to prawdopodobnie Skunk Records, wytwórnia z Long Beach, która wydała oryginalne albumy Sublime, 40 Oz To Freedom i Robbin' The Hood, i do dziś zarządza katalogiem zespołu. Później zespół podpisał kontrakt z MCA.

Jake i Mama Troy

Troy pojawił się na streamie i promował wcześniej ogłoszoną wiadomość, że Sublime będzie miało specjalne wydanie z Record Store Day na 2019's Black Friday (11/29/2019). Kompilacja, zatytułowana Roots Of Sublime, łączy w pary oryginalną muzykę Sublime z piosenkami, które zainspirowały utwór.

Troy następnie dał aktualizację Benowi Rispinowi na temat ukończonego dokumentu Sublime, który jest obecnie w negocjacjach dystrybucyjnych. "Chcę zrobić premierę [w Bong Mansion]!" powiedział Troy, "ale czekamy na sprawy związane z wytwórnią płytową!".

"Ale lepiej niech się pospieszą, bo pracujemy nad filmem pełnometrażowym".

Mama Troy i Ben

Rispin, który gościł Troya w Into The Weeds Podcast podczas audycji "Hollywood Sessions", był wyraźnie podekscytowany tą wiadomością.

Troy opowiedział następnie o wspólnym albumie Sublime, nad którym pracują z artystami z całego świata, a także o tym, jak zszokował muzyka Jake'a Reimera, zapraszając go do wysłania swojej muzyki do tej współpracy. Reimer obecnie pracuje nad solowym albumem i remiksem "Waiting For My Ruca" Sublime z Efrem Martinez Shulz (Voodoo Glow Skulls, Death By Stereo).

Mama Troy i Jake.

Bądźcie na bieżąco z aktualizacjami na temat wszystkich tych historii w miarę ich rozwoju.

Śledź Bong Mansion na Instagramie: @bongmansion

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Legalizacja marihuany to od lat dość kontrowersyjny temat często burzliwych rozmów i negocjacji w wielu krajach.

Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie legalnej marihuany na rynek? 

Czym jest to zioło i jak powinno się je stosować by działało? 

Te oraz wiele innych tematów zostały poruszone na naszym portalu. Zapraszamy! 

Kontakt

kontakt@najtansze-oc-axa.pl

Galeria