UPDATE: Stoner będzie świętował powrót Spider-Mana do MCU zaraz po szybkim zażyciu narkotyku

Po tygodniach paniki, okazuje się, że Tom Rothman z Sony może nie być Green Goblinem tego uniwersum, ponieważ Disney feud nad Spider-Manem rozwiązuje.

W piątek w sieci pojawiły się doniesienia o tym, że Sony i Disney dojdą do porozumienia w sprawie dwóch kolejnych filmów wyprodukowanych przez Kevina Feige'a z udziałem Spider-Mana Toma Hollanda, zamykających trylogię reżysera Matta Webba i jeszcze jednego filmu osadzonego w Marvel Cinematic Universe.

Jak się okazuje, w ekskluzywnej historii opublikowanej tutaj, na Higher Mentality, z Benem 64 z Press X To Get High i nielegalnym dealerem shatterów Roach, nasza publikacja "nazwała to" przewidując, że "To prawdopodobnie wszystko samo się ułoży".

Jednakże, niektóre z przewidywań zawartych w tym artykule nie sprawdziły się. Kiedy pierwotnie skontaktowaliśmy się z nielegalnym dilerem Roach'em - który ostatnio uaktualnił swój życiorys wiarygodności lokalnej sceny trawki o "komentatora Reddit" - był on przekonany, że szef Sony Pictures Tom Rothman "może być Normanem Osborne'em (AKA The Green Goblin) z tego uniwersum". Roach miał to do powiedzenia, gdy zapytano go, czy chciałby dokonać redakcji: "Stary, jestem teraz całym sercem za 'Jokerem' Todda Phillipsa. Nie czytałeś wiadomości? Jedyne multiwersum, o które ludzie się teraz troszczą, to "Crisis on Infinite Earths" WB. Nikt nie mówi o Sony."

Jednakże, kiedy przedstawiono plotki, które pojawiły się w Internecie pod koniec września o potencjalnym zakupie Sony Pictures przez Apple Computers - co zwróciłoby prawa do filmów o Spider-Manie z powrotem do Disneya - Roach wyglądał na zirytowanego, wypalił skręta, po czym powiedział: "Marvel był dla dzieci."

Te właśnie plotki doprowadziły do powstania teorii na stronach internetowych poświęconych nerdom i przez prowadzących podcasty - jak Cole Rispin z Mass Nerder Podcast - spekulujących, że Sony i Disney kontynuując swój związek ostatecznie utrzymają obecną wartość Sony, co jest bardzo trafne, biorąc pod uwagę, że Sony wyceniło prawa do filmów o Spider-Manie na 10 miliardów dolarów, kiedy Disney szukał możliwości odzyskania praw do filmów o pajęczej sieci.

Możecie sprawdzić pełną historię i opowieść poniżej, a także uzyskać wszystkie informacje na temat Sony, Disneya i "Kryzysu na Nieskończonych Ziemiach" w tym tygodniu w odcinku Mass Nerder.

Original Story Z 22 sierpnia 2019 r:

BREAKING: Stoner Spider-Man Fans to Storm Sony Right After Quick Dab

Fani Spider-Mana zdenerwowani niedawnym podziałem Disneya / Sony, poważnie rozważają możliwość, że Tom Rothman może być tym wszechświatem Green Goblin, a może nawet dostać się wokół, aby coś z tym zrobić.

Tom Holland nie ma zbyt wielu superprzyjaciół

Podejrzany Green Goblin, Tom Rothman

Raporty trafiły do internetu późnym wtorkowym popołudniem o tym, że Sony i Disney nie osiągnęły porozumienia w sprawie dystrybucji Spider-Mana, ukochanej postaci z Marvel Comics, do której Sony posiada prawa filmowe.

Kevin Feige z Marvel Studios

Spór spowodował, że Spider-Man został podobno usunięty z Marvel Cinematic Universe (MCU) Disneya, a szef Marvel Studios i rzadki dowód na to, że dyrektorzy filmowi nie są z natury źli, Kevin Feige, nie będzie już dalej produkował filmów.

Użytkownik Twitch Ben64

"To jest totalna bzdura", powiedział użytkownik Twitch Ben64, "Venom był gigantyczną kupą filmu, a teraz dwa Spider-Man 3's będą fucked over przez Sony!" krzyczał jako on źle zacytował meme, który uderzył w nerw.

Sony Pictures słynnie kupiło prawa do filmu Spider-Man w latach 90-tych, kiedy Marvel Comics przeżywało kryzys finansowy. Studio, które wyprodukowało trylogię Spider-Man Sama Raimiego, filmy Marca Webba Niesamowity Spider-Man z Andrew Garfieldem w roli głównej, a także współprodukowało dwa ostatnie filmy z Marvel Studios, ma znaną historię zawodzenia fanów miernymi filmami. Zeszłoroczny Venom, choć okazał się sukcesem finansowym, obraził fanów komiksów, którzy traktują swój fandom zbyt poważnie.

Ben64 wchodzi w etap akceptacji i kontempluje na głos: "To znaczy, pieprzyć Disneya, ale także, pieprzyć Sony".

Wygląda na to, że większość ludzi w internecie obwinia Sony, a tylko nieliczni obarczają odpowiedzialnością Disneya. Hashtagi takie jak #FuckSony, #SaveSpidey i nasz osobisty faworyt, #StormSony, który jest ujęciem na #StormArea51, są trendy w całym wersie twittera.

Jednak tweet od Sony wydany w tym tygodniu insynuował, że Disney nie pozwoli Kevinowi Feige pracować nad filmami, które nie są w 100% własnością Disneya.

Podczas gdy historia Sony ma sens i mogłaby się wydarzyć naprawdę, to o wiele więcej sensu ma twierdzenie dilera odłamków, "Roacha", że karykaturalnie zły dyrektor wykonawczy Tom Rothman jest prawdopodobnie Normanem Osborne'em z naszego wszechświata, znanym bardziej ze swojego alter ego, Zielonego Goblina.

Tom Rothman wita się z Tomem Hollandem na planie.

Roach rozmawiający z jakiegoś powodu w Bong Mansion dab bar.

"Pomyśl o tym, wiemy, że Spider-Man istnieje w Multiwersum" - zaczął Roach - "Wiemy o tym. Więc dlaczego Norman Osborne nie może być Tomem Rothmanem z naszego wszechświata? Przecież Mary Jane w nowych filmach ma inne imię, prawda? A co jeśli Tom Holland, dzieciak, który gra Spider-Mana, jest Spider-Manem z NASZEGO wszechświata i potrzebuje naszej pomocy? Musimy szturmować Sony i dowiedzieć się, co się tam dzieje, kolego!".

Znane Multiwersum Spider-Mana

W czasie, gdy był szefem Foxa, Rothman okrył się niesławą z powodu produkcji niezwykle niskich poziomów filmów adaptujących komiksy, takich jak X-Men 3 i filmy Fantastyczna Czwórka z Jessicą Albą w roli głównej. Jednak jako szef Sony Pictures, Rothman i Sony mogą być przygotowani na długą przyszłość ze Spider-Manem i jego powiązanymi właściwościami. Sony niedawno kupił Insomniac Games, firma, która sprawia, że ukochany Spider-Man gry wideo, co wydaje się wskazywać na nikczemne Green Goblin jak czyny odbywające się za kurtyną.

Kadr z gry wideo Spider-Man na PS4

Podstawowe punkty oryginalnego partnerstwa zawartego w 2015 roku były skonstruowane w ten sposób, że Sony wykładało pieniądze na wszystkie solowe filmy Spider-Mana, a Feige, Marvel Studios i Disney produkowali je i przejmowali kreatywną kontrolę. W zamian, Disney mógł swobodnie wykorzystywać Spider-Mana w Marvel Cinematic Universe.

Tom Rothman zaczyna swoją poranną rutynę.

Podczas gdy większość stron donosi, że nowa umowa upadła z powodu sporu Disneya i Sony o zyski z solowych filmów Spider-Mana, sugerując, że Disney chciał zapłacić 50 procent kosztów produkcji, a Disney i Sony podzielić zyski 50/50, nasz zespół informacyjny w Higher Mentality uważa, że teoria Roacha może być najbardziej rozsądna. Fakt, że te dwie mega korporacje nie mogły dojść do porozumienia dodatkowo potwierdza, że "Tom Rothman może być tym wszechświatowym Green Goblinem".

Roach przygotowuje się do #StormSony

"Jaki jest lepszy sposób na zemstę na Spider-Manie niż sprawienie, by jego fani go porzucili?" stwierdził Roach wydychając powietrze z paznokcia, "On jest najwyraźniej pieprzonym Green Goblinem, kolego. Dlatego właśnie musimy szturmować Sony. Z wielką władzą przychodzi wielka odpowiedzialność!".

Po przedstawieniu opcji #StormSony, Twitcher Ben64 był jak najbardziej za, ale chciał tylko zmiażdżyć szybkiego daba przed wyjściem z domu.

Po konsumpcji, Ben64 stwierdził: "Właściwie, to pewnie samo się ułoży. Oni wszyscy chcą zarobić pieniądze." Potem przestał się tym przejmować i zamiast tego grał w gry wideo.

Zobaczcie Ben64 na żywo w Press X To Get High w każdą środę.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Legalizacja marihuany to od lat dość kontrowersyjny temat często burzliwych rozmów i negocjacji w wielu krajach.

Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie legalnej marihuany na rynek? 

Czym jest to zioło i jak powinno się je stosować by działało? 

Te oraz wiele innych tematów zostały poruszone na naszym portalu. Zapraszamy! 

Kontakt

kontakt@najtansze-oc-axa.pl

Galeria