Quick Tokes / Quick Takes with Logan: Sega Genesis Mini & MORE!

Wiadomości o grach mogą przyjść do ciebie szybko, ale są jeszcze szybsze, gdy jesteś na haju. Jestem Chris Logan z Higher Mentality / Press "X" To Get High, i jestem tutaj, aby rozbić to naprawdę szybko z moich myśli i opinii.

"Bluźnierczy"

Image Courtesy of https://www.team17.com/games/blasphemous

Blasphemous to dzika jazda. Ta platformowa gra akcji 2D w stylu Souls jest trudna, ale całkiem uczciwa. Wydana przez Team17 i opracowana przez The Game Kitchen, Blasphemous jest bardzo interesującym podejściem do gatunku z jego motywami mrocznych, gotyckich i niejasno religijnych obrazów. Gra skupia się na idei pokuty w swoich postaciach i krajobrazie. Jeśli lubisz dobrą zabawę i krwawą akcję z nutą krzyku na ekranie telewizora, to jest to gra dla Ciebie. Blasphemous zostało wydane10

września na wszystkie platformy.

Mroczne obrazy: Człowiek z Medanu
Man of Medan to dla mnie najbardziej słodko-gorzka z gier na tej liście. Stworzona przez Supermassive Games, które stworzyło wysoko oceniane Little Big Planet i bardziej szczegółowo Until Dawn. Man of Medan to interaktywny, dramatyczny survival horror pełen QTE (Quick time events) i wyborów opartych na konsekwencjach. Uwielbiałem Until Dawn i byłem bardzo podekscytowany tym, co zapowiadało się na pierwszy z wielu takich tytułów w tej antologii. Niestety, skończyłem grę w mniej więcej jednym posiedzeniu. Pełna kiepskich horrorowych tropów i płaskich, nie dających się lubić postaci, była kompletnie nie do zapamiętania, krótka i sam zacząłem się zastanawiać, czy w ogóle sięgnę po kolejną odsłonę. Gra ukazała się 30 sierpnia na Windows, PS4 i Xbox One.

"Borderlands 3"

Image Courtesy of https://www.playstation.com/en-us/games/borderlands-3-ps4

Król looter shooterów powrócił. Po wygnaniu na pustkowia przez wiele lat, Borderlands powraca. Kolorowy, ekscentryczny FPS powraca z zupełnie nowym zestawem światów, wrogów i broni, aby wysadzić swoją drogę do większej ilości łupów i zabawy w kooperacji. Jest wiele nowych innowacji w formule, ale w większości jest to, co zawsze było o, zabawa wciągająca pętla rozgrywki do szlifowania godzin z przyjaciółmi. Gearbox Software powróciło ze swoim charakterystycznym stylem i humorem. Doświadczyłem znaczących wad technicznych, takich jak niesamowity lag UI i słyszałem o utraconych danych zapisu problemów nękających premierę gry. Ale, że jest powiedziane, osobiście jestem podekscytowany, aby spędzić kilka godzin w komórkach zacienionych jałowych światów w kółko. Do zobaczenia, łowcy skarbców. Borderlands zostało wydane na Windows, PS4 i Xbox One13 września.

Control
Control to kolejna gra wydana w ostatnim czasie, na którą z wielką chęcią położyłem swoje ręce. Stworzona przez Remedy Entertainment, a wydana przez 505 Games. Remedy stworzyło kilka niesamowitych tytułów, takich jak Max Payne i Alan Wake (jedna z moich ulubionych gier, które kiedykolwiek zostały wydane ze względu na dziwną, nadmiernie narrowaną historię i klimat Twin Peaks). Właśnie kończą prace nad Quantum Break, grą, która podzieliła wieloletnich fanów studia. Czuję, że Control będzie kolejną grą, która podzieli masy. To interesująca, ale dziwna - i czasami zagmatwana - historia. Karmi cię okruszkiem chleba za okruszkiem i zawsze prosi gracza, by czekał, nie dając mu nigdy prawdziwej zapłaty. Mechanika rozgrywki Core jest płynna i trzyma w napięciu, ale często czułem się po prostu niewypełniony w mojej podróży przez zamknięte ściany, w których odbywa się Control. Mówię, wypróbuj to dla siebie, ale ten długoletni fan Alana Wake'a jest po prostu pozostawiony mówiąc, gdzie jest mój sequel, Remedy? Możesz dostać Control, wydany teraz na Windows, PS4 i Xbox One.

Gears of War 5
GEARS.... samo wyrecytowanie tych słów sprawia, że wracam do piłowania łańcucha przez Szarańczę i wyczuwania czasu na te idealne aktywne przeładowania. Grając w Gears 5 czuję się tak znajomo, że to jak zanurzenie się w ciepłej kąpieli. Gra jest płynna, wygląda świetnie i jest wszystkim, czego oczekuję od tytułu z serii Gears. Ale jest w tym coś prozaicznego... Robiliśmy to już wcześniej. Przecież ta gra może sprzedawać systemy, prawda? Jasne, są nowe tryby multiplayer, a fabuła jest świetna, ale po sześciu odsłonach Gears of War i niezliczonych godzinach spędzonych nad nadciągającą hordą, może nadszedł czas, aby ten żołnierz odłożył swojego Lancera na dobre. Ale ja jestem tylko jednym naćpanym graczem, a przebieg może się różnić, więc spróbuj sam. Możesz wrócić do epickiej historii Marcusa Fenixa i chłopaków już teraz! Gears 5 ukazało się10 września na Windows, oraz Xbox One.

Sega Genesis Mini

Zdjęcie dzięki uprzejmości firmy Sega

Sega Genesis Mini (znana również jako Mega Drive poza Ameryką Północną) to kolejny element układanki, jaką jest przerabianie starych konsol na wygodne opakowania, które są bardziej dostępne dla społeczeństwa. Po sukcesie NES mini i SNES mini - ale także porażce, jaką było pospieszne PS one mini - Sega postanowiła wskoczyć do zabawy. Sega Mini zawiera 42 gry, co stanowi dwukrotność obecnego standardu widzianego w tego typu kolekcjach i całkiem sprawną emulację gier, na których się wychowaliśmy. Jestem bardzo podekscytowany, aby mieć rozwiązanie do wyciągania starego telewizora CRT, aby uzyskać naprawę Sonic. Możesz odebrać Sega Mini teraz ... jeśli można znaleźć jeden!

Sprawdź mój następny artykuł, który pojawi się już wkrótce. Będę robił szybkie tokesy, uderzając w was moimi szybkimi ujęciami. Mogą to być filmy, komiksy, recenzje produktów lub inne zabawne rzeczy... kto wie? Ale, zawsze można mnie znaleźć na Higher Mentality's Twitch Feed dla naszego show Press X to get High na www.Twitch.tv/highermentality420 lub mój własny kanał www.twitch.tv/Logan_vs

lub w każdym z naszych społecznych na Press X to get high. 0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Legalizacja marihuany to od lat dość kontrowersyjny temat często burzliwych rozmów i negocjacji w wielu krajach.

Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie legalnej marihuany na rynek? 

Czym jest to zioło i jak powinno się je stosować by działało? 

Te oraz wiele innych tematów zostały poruszone na naszym portalu. Zapraszamy! 

Kontakt

kontakt@najtansze-oc-axa.pl

Galeria