Policja w Edmonton oskarża 10 osób w nalotach na 2 punkty sprzedaży marihuany

Legalizacja marihuany w Kanadzie może być na horyzoncie, ale w międzyczasie naloty będą kontynuowane.

Dziesięć osób stoi przed długą listą zarzutów związanych z narkotykami, po tym jak policja w Edmonton przeprowadziła naloty na kilka nielegalnych operacji związanych z marihuaną w mieście. Mimo, że ustawodawstwo jest coraz bliżej, policja jest coraz mocniejsza. Narkotykowe naloty miały miejsce zarówno w tym miesiącu jak i w grudniu w czterech różnych miejscach. Aresztowania kilku osób w Edmonton mają na celu przypomnienie użytkownikom, że marihuana jest nadal nielegalna.

Policja w Edmonton dokonuje nalotów na sklepy

W dniu 2 lutego 2018 roku członkowie sekcji egzekwowania narkotyków i gangów policji w Edmonton przeprowadzili nakazy aresztowania pod trzema adresami. Ponadto przeprowadzono nalot na dwa adresy handlowe i jeden adres mieszkalny.

Śledczy przybyli do Smoking J's Hemp Shop, aby znaleźć około 50 000 dolarów wartości różnych przedmiotów związanych z konopiami indyjskimi na sprzedaż. Wśród nich była marihuana, nasiona, olej, shatter, a także edibles, takie jak ciasteczka, cukierki, a nawet przysmaki dla psów. Ponadto, Policja przeszukała dom, w którym znalazła marihuanę, shatter, cukierki i różne edibles. Policja szacuje wartość uliczną na ponad $78,000.

Dodatkowo, policja przeprowadziła nalot na Whyte Cross Dispensary, gdzie znalazła blisko $24,000 w substancjach kontrolowanych. Obejmowało to, ale nie tylko, paczkowaną marihuanę, olej z konopi, shatter i edibles.

Zarzuty w nalotach z lutego 2018 r.

W rezultacie pięć osób zostało aresztowanych i postawionych w stan oskarżenia. W Smoking J's head shop, kilka zarzutów zostało postawionych 30-letniemu Thomasowi Hardy'emu. Obejmowały one dwa zarzuty handlu marihuaną, posiadanie na potrzeby handlu oraz wpływy z przestępstwa powyżej 5 000 dolarów. Ponadto, dwie osoby z przeszukania domu zostały oskarżone. Jednak nazwiska nie są ujawniane, aby chronić tożsamość dzieci związanych z ich adresem.

Mężczyzna i kobieta, oboje w wieku 29 lat, są oskarżeni o posiadanie w celu handlu narkotykami. Ponadto, będą oni musieli stawić czoła zarzutom spowodowania zagrożenia dziecka narkotykami, zgodnie z ustawą Child Youth and Family Enhancement Act. Mężczyzna został również oskarżony o posiadanie dla celów handlu i wpływy z przestępstwa powyżej $5,000.

Ponadto, w Whyte Avenue dispensary search, Jessica Saulnier, 33, i Paul Olson, 46, oboje zostali oskarżeni. Są oni oskarżeni o posiadanie w celu handlu. Ponadto Saulnier została również oskarżona o handel marihuaną i posiadanie wpływów poniżej $5,000.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Legalizacja marihuany to od lat dość kontrowersyjny temat często burzliwych rozmów i negocjacji w wielu krajach.

Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie legalnej marihuany na rynek? 

Czym jest to zioło i jak powinno się je stosować by działało? 

Te oraz wiele innych tematów zostały poruszone na naszym portalu. Zapraszamy! 

Kontakt

kontakt@najtansze-oc-axa.pl

Galeria