Higher Mentality rusza ze sklepem

W Higher Mentality, a tak naprawdę w całej rodzinie Puff Digital, naszą misją jest zawsze służyć szerokiej publiczności konopi. Niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym codziennym użytkownikiem, inwestorem chcącym poznać branżę, czy też jesteś zupełnie nowy w tej przestrzeni, naszym celem jest dostarczanie istotnych i przyjemnych treści, które pomogą Ci poruszać się w świecie konopi... Lub, powiedzmy, konopi w Twoim świecie.

W związku z tym, naturalną koleją rzeczy jest dla nas uruchomienie platformy e-commerce, która rozszerza rozmowę na temat przygotowania, użytkowania, przechowywania, czyszczenia, itd. Możesz sprawdzić sklep tutaj. Bądź uprzejmy, to jest V1... lub nasz minimalny realny produkt, jak to się mówi. To powiedziawszy, absolutnie witamy i potrzebujemy opinii od społeczności, więc prosimy o podzielenie się nimi poprzez stronę Kontakt.

Wiemy, że polowanie na najlepsze produkty jest do bani... więc staramy się zdjąć to z waszego talerza. Wizją jest, aby sklep Higher Mentality był wysokiej klasy, dobrze wyselekcjonowanym rynkiem produktów skierowanych zarówno do koneserów, jak i miłośników marihuany. Na początku będziemy oferować szerszą gamę produktów. W miarę otrzymywania informacji od Was, naszych klientów, będziemy powoli udoskonalać listę, aż znajdą się na niej tylko te najbardziej poszukiwane, przydatne itp. Tak, oczywiście, będziemy przedstawiać nowe produkty, które trafiają na rynek, ale tylko po rygorystycznych recenzjach i testach... a potem jeszcze trochę testów ????

Testy będą przeprowadzane zarówno przez pracowników Higher Mentality, jak i sieć testerów, których wybieramy w całej Ameryce Północnej. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zostania testerem, upewnij się, że dołączyłeś do naszej listy mailingowej, ponieważ wkrótce rozpoczniemy rekrutację.

Ponadto, sklep Higher Mentality będzie wyłącznym miejscem sprzedaży produktów Skunk Magazine. W tej chwili nasi przyjaciele ze Skunk są zajęci wymyślaniem pomysłów na produkty i zestawy. Do tej pory wymyślili zestaw, który ma pomóc w uprawie trawki; Essentials Kit (link). Więc jeśli byliście lub teraz jesteście fanami Skunk Magazine, macie szansę kupić ich sprzęt po raz kolejny.

Tak czy inaczej, sprawdź sklep (link), kupić coś użytecznego, fajne lub obu, a następnie daj nam znać, jak doświadczenie było. Szczęśliwego polowania przyjaciele!

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Legalizacja marihuany to od lat dość kontrowersyjny temat często burzliwych rozmów i negocjacji w wielu krajach.

Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie legalnej marihuany na rynek? 

Czym jest to zioło i jak powinno się je stosować by działało? 

Te oraz wiele innych tematów zostały poruszone na naszym portalu. Zapraszamy! 

Kontakt

kontakt@najtansze-oc-axa.pl

Galeria