Malowanie Molly z cyckiem Rossa

Usiądź, zrób sobie przerwę. Namaluj Grubego Kota Molly z Boob Rossem, remiksem Boba Rossa, który się upiekł.

Kiedy połączysz radość malowania i błogość cycków, otrzymasz podniecające doświadczenie nauki na kamerze z udziałem jedynej w swoim rodzaju Boob Ross. Możecie przestać mrużyć oczy i zastanawiać się, bo dobrze przeczytaliście. Boob Ross to jej imię, a naćpanie się do malowania arcydzieł to jej gra.

Oto remix Boba Rossa, na który wszyscy czekali, a który jest dostępny tylko na HigherMentality.com.

Kim jest Boob Ross?

Boob Ross (Sasha) to rosyjsko-kanadyjska artystka i osobowość ekranowa znana z tutoriali malarskich. Jej program, "Painting with Boob Ross", jest jak remiks Boba Rossa, tylko z trawką, winem i szerszymi uśmiechami. Na Instagramie posługuje się pseudonimem Sashaforfucksake, a na Etsy prowadzi sklep "Peculiar Art", w którym sprzedaje swoje obrazy i prace.

Na Youtube opisuje siebie jako:

"po prostu kobieta próbująca malować".

Możesz sprawdzić jej dzieła sztuki tutaj.

Boob Ross Request Hour

"W dzisiejszym odcinku będziemy wykonywać prośbę od...jakiejś...osoby?"

Boob Ross powraca na kolejną rundę odurzającej sztuki z prośbą od bezimiennego fana. Ona ma wielu takich, którzy czają się w ciemnościach internetu i szukają kolejnych, by dostać swoją dawkę Boob Ross.

Mam nadzieję, że lubicie zwierzęta, bo w dzisiejszym odcinku zobaczycie kota, który ożywa. I to nie byle jakiego kota, ale najbardziej tłustego kota na płótnie, jakiego kiedykolwiek widzieliście.

"Poprosili mnie o namalowanie Molly...to kot. Molly była grubym kotem, który zwykł się kłaść, więc po prostu namaluję ją leżącą!"

High on Molly

Bycie świadkiem, jak Molly ożywa, jest transformującym doświadczeniem. Boob Ross jest twórcą - życia zwierząt. Każdy moment, w którym puste płótno zostaje przekształcone w dzieło sztuki, powinien być uważany za wyjątkowy. Nawet jeśli nie wszystko idzie zgodnie z planem...

"Kiedy myślisz, że spieprzyłeś, prawdopodobnie to zrobiłeś..."

I jak zawsze, to po prostu nie ma znaczenia, bo w świecie sztuki nie ma dobra i zła. Chora kozia bródka, Molly.

Krazee Eyez Painta

"Po prostu patrzcie na mnie, wy małe pokraki."

Dobrze się bawisz? Pani Ross tak, a jej zabójczy instynkt artysty wychodzi z jej ciała zarówno przez pociągnięcia farbą, jak i oczy. Cray cray Boob Ross jest najlepszą Boob Ross.

Ogony za łapy?

"Jej ogon zawsze powiewał - OMG - wszystkie jej łapy są jej ogonem?!"

Wyobraź sobie, że wszystkie koty miałyby ogony za łapy, a łapy za ogon? Jak zmieniłoby to wszechświat i sposób, w jaki koty funkcjonują w naszym społeczeństwie? Czy byłoby nam lepiej, czy może myślisz o tym, o czym ja myślę? Moje życie nie zmieniłoby się ani trochę.

Le Fin - Molly Gruby Kot

Molly może być cętkowana i mieć ogony zamiast łap, ale jest gorącym bałaganiarzem, którego wszyscy mogą kochać i odnosić się do niego, ponieważ wszyscy mamy w sobie trochę Molly. Jak inaczej można się bawić na festiwalu muzycznym?

Udaj się do Guggenheim, aby zobaczyć Molly na żywo w tym tygodniu.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Legalizacja marihuany to od lat dość kontrowersyjny temat często burzliwych rozmów i negocjacji w wielu krajach.

Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie legalnej marihuany na rynek? 

Czym jest to zioło i jak powinno się je stosować by działało? 

Te oraz wiele innych tematów zostały poruszone na naszym portalu. Zapraszamy! 

Kontakt

kontakt@najtansze-oc-axa.pl

Galeria