Dla mężczyzn: Jak uścisnąć kobiecą dłoń

Sztuka podawania kobiecej ręki, wyjaśniona przez głupiego, głupiego mężczyznę.

Pozwólcie mi tylko poprzedzić cały ten artykuł stwierdzeniem, że jestem gorącym zwolennikiem równości. Zdaję sobie sprawę, że już po samym tytule mogłabym łatwo wyjść na seksistowską kretynkę.

Uważam się za feministkę i wierzę, że każdy powinien być traktowany tak samo, niezależnie od płci, rasy czy orientacji seksualnej. Powiedziawszy to, jestem wielkim głupim idiotą, który nie ma pojęcia jak prawidłowo uścisnąć kobiecą dłoń.

Poważnie, co ja mam zrobić? Jestem dumny z tego, że mam dość mocny uścisk dłoni; uważam, że to wyraża pewność siebie i siłę charakteru. Jednak za każdym razem, gdy jestem przedstawiany kobiecie, co stanowi średnio około 50% ludzi, których spotykam, nie jestem pewien jak podejść do tej sytuacji. Każda okazja spotyka się z niepewnością i przypadkową próbą rozwiązania tej niemożliwej do rozwiązania zagadki.

Po pierwsze, nie chcę wyjść na zbyt silną osobę. Kobiety są tak samo zdolne jak mężczyźni, ale faktem naukowym jest, że kobiety są generalnie mniejsze i mniej silne fizycznie. Chwila, nie chodzi mi o to, że kobiety nie są silne. W rzeczywistości, kobiety są silniejsze od mężczyzn, jeśli chodzi o większość rzeczy.

Po prostu mężczyźni są, z natury, silniejsi fizycznie przez większość czasu. Taka jest po prostu nauka. Dlatego też zawsze obawiam się, że mogę wyciągnąć rękę jak Lenny z filmu "Myszy i ludzie" i po prostu zmiażdżyć rękę biednej, niczego nie spodziewającej się kobiety.

Tak więc, jeśli chodzi o uścisk dłoni kobiety, zazwyczaj ograniczam go do 60%. Jest to najbezpieczniejszy zakład i obejmuje najwięcej podstaw. W ten sposób będziesz równie dobrze przygotowany do szybkiej reakcji i zacieśnienia uścisku w przypadku mocnego uścisku lub rozluźnienia go w przypadku słabszego.

"Zazwyczaj zmniejszam to do 60%".

Wszystko to opiera się na założeniu, że w ogóle dojdzie do uścisku dłoni! Nie poruszyliśmy jeszcze nawet kwestii uścisków! Podczas gdy przytulanie mężczyzny przy pierwszym spotkaniu jest zazwyczaj odrzucane, przytulanie kobiety przy przedstawianiu się jest o wiele bardziej powszechne (ja osobiście uważam, że przytulanie bez względu na płeć powinno być szerzej akceptowane, ale to już inny post na inny dzień).

Tak więc, zanim głupi mężczyzna może w ogóle zacząć oceniać, jaki rodzaj uścisku dłoni mu się należy, pierwszą kwestią jest rozszyfrowanie, czy masz zamiar kogoś uścisnąć, czy otrzymać uścisk dłoni. Złapanie niczego nie spodziewającego się uczestnika uścisku dłoni, na który się nie pisał, to sytuacja, której nie życzyłbym najgorszemu wrogowi.

Jedyną gorszą rzeczą jest pocałunek w policzek, kiedy wszyscy chcieli się tylko przytulić. Ugh, wrzućcie mnie do celi i wyrzućcie klucz!

Powiedzmy, że uścisk się nie zdarzył i jesteś teraz pewien, że jest to sytuacja uścisku dłoni; bitwa dopiero się zaczęła. Istnieje tak wiele różnych wariantów i zmiennych, które mogą pojawić się na twojej drodze. Na przykład, istnieje over-hand shake, gdzie kobieta będzie po prostu dać czubki palców, oczekując bardzo miękkie i właściwe męskie under-grab. Wejdź zbyt mocno na jeden z nich i będziesz muskać palce jak Play-Doh w krótkim czasie.

"Złapanie niczego niepodejrzewającej osoby w uścisk, na który się nie pisała, to sytuacja, której nie życzyłabym najgorszemu wrogowi".

Jeśli nie jest to błękitnokrwisty overhand shake, to możesz być w sklepie na szokująco abrazyjny "Pokażę ci, jak mocno kobieta może potrząsnąć" rodzaj umowy. Takie sytuacje często są zaskoczeniem, ponieważ Twoja powściągliwa próba uścisku dłoni zawsze przegra z kobiecym, mocnym uściskiem dłoni. Jeśli jesteś podobny do mnie, to nie ma nic gorszego niż sytuacja, w której ktoś dominuje nad Tobą w uścisku dłoni, niezależnie od płci. Często domagam się ponownego uścisku dłoni, jeśli czuję, że pole gry nie było sprawiedliwe.

Jest tak wiele sposobów, w jaki uścisk dłoni z kobietą może się nie udać. Niestety, ten wpis nie zawiera ostatecznej odpowiedzi. Być może nie istnieje żadne prawdziwe rozwiązanie. Najlepszą radą jaką mogę dać jest to, aby zawsze spodziewać się niespodziewanego.

0 0 głosowanie Artykuł Ocena

O serwisie

Legalizacja marihuany to od lat dość kontrowersyjny temat często burzliwych rozmów i negocjacji w wielu krajach.

Jakie korzyści niesie za sobą wprowadzenie legalnej marihuany na rynek? 

Czym jest to zioło i jak powinno się je stosować by działało? 

Te oraz wiele innych tematów zostały poruszone na naszym portalu. Zapraszamy! 

Kontakt

kontakt@najtansze-oc-axa.pl

Galeria